ثبت شرکت و ثبت برند تخصص ماست

ثبت برند تضمینی

17 آبان 1401

در این نوشته به این موضوع میپردازیم که برند چیست؟ آیا تضمینی برای ثبت برند وجود دارد یا خیر و اینکه آیا ثبتیک می توانید اقدام به ثبت برند تضمینی نماید؟!❓ برند یک طرح، نماد، عبارت و نام است که ارائه دهنده خدمات یا فروش محصولاتمی باشد که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه شرکت های رقیب متمایز می شود. اشخاص یا شرکت هایی که اقدام به ثبت برند تجاری میکنند و به برندشان را ثبت می رسانند، می توانند از استفاده اشخاص دیگر از آن جلوگیری کنند.

ثبت برند این تضمین را به شما می دهد که مشتریان می توانند محصولات شما را از سایر محصولات و یا خدمات دیگر متمایز نماید. اگر فعالیت های تجاری شما تحت یک برند یا نام تجاری خاص است که هنوز آن را ثبت نکرده اید می توانید با کارشناسان ما جهت ثبت برند تضمینی تماس حاصل فرمایید.

تضمين ثبت برند

ثبت برند تضمینی ممکن است؟

ثبت تضیمینی برند یا ثبت برند تضمینی وجود دارد سوالی است که در ذهن اغلب مراجعین ثبت برند تجاری وجود دارد، حال به پاسخ این سوال می پردازیم که چطور ممکن است که کسی بتواند صد در صد در مورد ثبت یک نام تجاری یا علامت تجاری تضمین بدهد که این نام و علامت 100% امکان ثبت دارد. در واقع نام تجاری یا علامت تجاری تا زمانیکه شماره ثبت دریافت نکند قطعیتی برای ثبت ندارد، اما تکنیکهایی وجود دارد که کارشناسان ثبتیک بر اساس تجارب بدست آمده از تعامل با کارشناسان اداره ثبت اسناد و مالکیت معنوی به دست آورده اند که می توانند با استفاده از این تکنین ها شما را در مراحل ثبت برند تجاری.همراهی نماییند و با ارائه راهکار های خود شانس ثبت برند مورد نظر شما را افزایش دهند.لازم به ذکر است که یکی از این تکنیک ها این است که شما قبلا اقدام به ثبت برند نکرده باشید و آن برند رد نشده باشد لذا اگر قصد دارید برند و علامت تجاری خود را ثبت کنید بهتر است این امر را به کارشناسان ما بسپارید تا با خیالی آسوده اقدام به ثبت علامت تجاری شما بکنند.

ثبتیک برای اطمینان خاطر بیشتر به شما عزیزان شرایطی را برای ثبت برند در نظر گرفته است که در این شرایط تمام هزینه ثبت برند از شما دریافت نمی گردد و در صورت ثبت مابقی مبلغ از شما اخذ می گردد اگر هم ثبت برند شما رد شد مابقی مبلغ نیازی به پرداخت ندارد.

توجه داشته باشید که هیچکس نمی تواند این تضمین را به شما بدهد که برند تجاری شما صد درصد قابلیت ثبت را دارد.

تنها تضمینی که وجود دارد جهت ثبت برند این است که نام و علامت برند از قبل ثبت شده باشد و مطابق با طبقات مورد نظر برند خریدار باشد، برند های تجاری ثبت شده قابل فروش هستند و عملیات انتقال آن بسیار آسان است تنها مشکلی که دارد این است که خریداری برند ثبت شده قیمت بسیار بالایی دارد و به صرفه تر است خود فرد نسبت به ثبت برند تجاری خود اقدام نماید.


# برچسب ها:
5/5 - (17 امتیاز)

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی