ثبت شرکت و ثبت برند تخصص ماست

طراحی وب سایت دندانپزشکی

15 اردیبهشت 1402

چه شما مدیر یک کلینیک دندانپزشکی با چندین دکتر دندانپزشک باشید و چه یک دندانپزشک واحد که در مطب شخصی خود فعالیت می‌کند، قطعا به این موضوع پی برده اید که داشتن یک وب‌سایت تا چه حد می‌تواند در پروسه برندسازی و جذب حداکثری بیمار، موثر واقع شود. در حقیقت،‌ طراحی وب سایت دندانپزشکی و سامانه نوبت دهی دندانپزشکی ها ابزاری است که به معرفی بهتر فعالیت‌های شما و مجموعه‌تان، کمک بسیاری می‌کند.

استعلام قیمت و مشاوره رایگان طراحی سایت

خدمات یک مجموعه دندانپزشکی را، می‌توان بصورت کلی به دو بخش درمانی و زیبایی دسته‌بندی کرد.

 • خدمات درمانی شامل مواردی مانند ترمیم ریشه و عصب‌کشی و … می‌باشد.
 • خدمات زیبایی، که امروزه سهم قابل توجهی در مراجعات به دندانپزشکان و کلینیک‌های دندانپزشکی دارد، شامل پروتز، لمینت، کامپوزیت، ایمپلنت و … می‌گردد.

خدمات زیبایی دندانپزشکی ها به دلیل اثرگذاری دندان‌ها، در زیبایی چهره و اهمیت آراستگی فردی در ارتباطات انسانی و تعاملات اجتماعی، مردم در سال‌‌های اخیر، بیش از پیش خواهان استفاده از خدمات زیبایی دندان‌ها هستند که این موضوع می‌تواند به گسترش دامنه فعالیت‌های بهداشت و درمان حوزه دهان و دندان منجر شود.

از سوی دیگر، در این قرن که اغلب مردم، پیش از هر اقدامی، برای کسب اطلاعات لازم، ابتدا وارد گوگل شده و یک جستجوی اولیه در فضای مجازی انجام می‌دهند. شکل‌گیری تصور مردم از موجودیت کسب و کار شما در فضای مجازی، به وسیله طراحی وب‌سایت کلینیک یا مطب دندانپزشکی شما همچنین سئو سایت طراحی شده خواهد بود.

امروزه کمتر کلینیک دندانپزشکی را می‌توان پیدا کرد که هنوز وب‌سایتی راه‌اندازی نکرده و این فرصت ارزشمند را از دست داده باشند. لذا شما در حوزه‌ای فعال هستید، که تجربه نشان می‌دهد بر خلاف خیلی حوزه‌های دیگر، رقابت در زمینه سئو، بسیار شدید و تنگاتنگ دنبال می‌شود و کسب رتبه بالا، نیازمند صرف زمان و تلاش فراوان در جهت تولید محتوا است.

دیده شدن یک وب‌سایت دندانپزشکی در صدر نتایج گوگل، افزون بر اینکه در گرو تولید محتوای هدفمند و حرفه‌ای است، به زیرساخت فنی بی‌نقص، سرعت، امنیت و رابط کاربری جذاب و سئو حرفه ای نیز وابسته است.

مزایای طراحی سایت دندانپزشکی

مزایای طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی

طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی دارای مزایای بسیاری برای مدیران کلینیک و یا پزشکان دندانپزشکی که برای مطب شخصی خود اقدام به طراحی سایت میکنند می باشد که در ادامه بیشتر به آن اشاره می شود

 • در سایت دندان پزشکی می توانید خدمات کلینیک و یا مطب خود را به صورت مجزا توضیح دهید و نمونه کار های خود را در آن قرار دهید
 • میتوان در سایت دندانپزشکی مدارک و رزومه پزشکان مرکز را قرار داد
 • با استفاده از سایت متقاضیان می توانند تلفن های تماس و آدرس های شما را بهتر بیابند
 • می توانید با ارائه مشاوره آنلاین مشتریان بیشتری را به کلینیک و یا مطب خود بیافزایید
 • اگر به صورت حرفه ای روی سئو سایت دندانپزشکی کار شود شاید باورتان نشود که چقدر به درآمد شما افزوده می شود
 • سایت برای تمام مجموعه ها که اقدام به ثبت برند نموده اند باعث برند سازی می شود و با خیالی آسوده میتوانید از برندتان کثب درآمد کنید.
 • همچنین می توانید با ارائه سیستم نوبت دهی آنلاین بار زیادی را از روی منشی و یا تیم پزیرش خود کم کنید
طراحی سامانه نوبت دهی دندانپزشکی

طراحی سامانه نوبت دهی دندانپزشکی

یکی از سامانه های پرکاربرد در دندانپزشکی ها نوبت دهی می باشد و ما در کنار طراحی وب سایت دندانپزشکی این سامانه را هم به شما پیشنهاد میدهیم که تیم ما بنا به نیاز شما برای کلینیک و یا مطب شما اقدام به طراحی سامانه نوبت دهی و مدیریت مشتریان می نمایند. این سامانه دارای مزایای زیادی برای مدیران کلینیک و پزشکان می باشد که در آن می توانند تعداد مراجعه کنندگان روز های گذشته و آینده را مشاهده نمایند همچنین در این سیستم می توانند میزان درآمد خود را داشته باشند.

به عنوان مثال فرض کنید که شما یه متخصص اورتودنسی هستید و یا در کلینیک خود خدمات اورتودنسی انجام می دهید متقاضیان اورتودنسی معمولا به صورت ماهیانه پرداختی انجام میدهند و ماهی یکبار بنا به تشخیص پزشک به مطب و یا کلینیک مراجعه می نمایند، در این سیستم شما میتوانید تاریخ مراجعه بعدی بیمار به همراه مبلغ پرداختی را وارد نمایید و یک سیستم پرداختی به صورت قستی داشته باشید و هرگاه نیرو پزیرش در مطب نبود و یا حساب ها بهم ریختند با مراجعه به سامانه می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید.

سامانه نوبت دهی کلینیک دندانپزشکی با زبان برنامه نویسی لاراول و کاملا اختصاصی برای شما طراحی می شود شما میتوانید در رابطه با طراحی سامانه اختصاصی لاراول و مزایای آن بیشتر مطالعه نمایید.

استعلام قیمت و مشاوره رایگان طراحی سایت

مزایای طراحی سامانه نوبت دهی و مدیریت مشتریان

 • این سامانه تحت وب بوده و از هر مکانی با استفاده از اینترنت می توان با سامانه نوبت دهی کار نمود
 • دارای سیستم مدیریت مالی بوده و با استفاده از جداول و نمودار ها درآمد کلینیک را نمایش میدهد
 • دارای امنیت قوی بوده
 • در صورت نیاز میتوان سامانه نوبت دهی دندانپزشکی را به وب سایت و یا سیستم حسابداری متصل نمود
 • سیستم پرداخت آنلاین میتوان برای بیماران راه اندازی نمود

و آپشن ها و ویژگی های زیادی را می توان به سیستم نوبت دهی کلینیک زیبایی اضافه نمود که بنا به نیاز شما میتوان افزود.

 

✅ طراحی اختصاصی : وب دیزاین گرافیکی سفارشی + قالب کاملا اختصاصی و کدنویسی شده
✅ طراحی ریسپانسیو : نمایش روی موبایل و تبلت و هر پلتفرم دیگر
✅ سئو فرندلی : کسب رتبه برتر گوگل و طراحی سایت مطابق با متد های روز کدنویسی استاندارد گوگل
✅ پنل ادمین آسان: آموزش به مدیر سایت
5/5 - (8 امتیاز)

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی