ثبت شرکت و ثبت برند تخصص ماست

هزینه ثبت شرکت

17 مهر 1401
دیدگاه ها غیر فعال

هزینه ثبت شرکت یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی است که میخواهند کسب و کاری را به صورت قانونی شروع کنند در این نوشته هزینه ثبت انواع شرکت در سال 1401 و تفاوت انواع شرکت ها با یکدیگر توضیح داده شده است

هزینه ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت فوری چقدر است؟

آخرین تعرفه ثبتیک در رابطه با هزینه ثبت شرکت و هزینه یا سایر خدمات ثبتی را می توانید با استفاده از لینک هزینه های ثبت مشاهده نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

در برخی اوقات اگر تعداد اعضاء زیاد باشد امکان دارد مبلغ اعلام شده کمی بالا تر باشد زیرا کارشناسان باید ورود اطلاعات بیشتری در سامانه انجام دهند و زمان بیشتری را صرف این امر نمایند.

هزینه های ثبت شرکت در ایران به عوالی مانند روزنامه رسمی و حق الثبت و غیره بستگی دارد که این هزینه ها متقیر بوده که تیم ثبتیک به صورت تقریبی با گنجاندن کارمزد و هزینه های قانونی در دل یک هزینه کلی را به متقاضیان اعلام می نمایند و طبق مبلغ توافق شده هزینه های مازادی از طرف کارشناسان ما از شما اخذ نمی گردد.

پس از ثبت شرکت چه هزینه هایی وجود دارد؟

تمامی شرکت ها پس از ثبت می بایستی جهت اخذ اظهارنامه پلمپ دفاتر اقدام نمایند چه کارکردی داشته باشند و یا فعالیتی نداشته باشند باید نسبت به اخذ پلمپ دفاتر خود اقدام نمایند و فعالیت یا عدم فعالیت خود را به اداره مالیات اعلام نمایند.

در صورتی که شرکتی نیاز به صدور فاکتور رسمی جهت ارائه خدمات یا فروش کالا به مشتریان خود داشته باشد می بایستی نسبت به اخذ کد اقتصادی اقدام نمایند که در نوشته مربوطه به صورت کامل در رابطه با آن بحث شده است.

اخذ کد کارگاهی بیمه جهت بیمه اعضا و کارمندان شرکت نیز از مواردی است که در صورت توافق اعضاء هیئت مدیره می توان نسبت به اخذ آن اقدام نمود.

هزينه روزنامه رسمي

هزینه روزنامه رسمی ثبت شرکت

پس از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها و دریافت تاییدیه سامانه و امضای الکترونیکی یا مراجعه به اداره ثبت جهت تایید ثبت، تا زمانی که آگهی ثبت در روزنامه رسمی کشور آگهی نشده و به اطلاع عموم نرسد در واقع انگار شرکت شما ثبت نشده است.

لذا جهت اتمام ثبت شرکت می بایستی هزینه روزنامه رسمی را پرداخت نموده

هزینه روزنامه کثیر الانتشار شرکت

در ثبت شرکت اجباری به پرداخت هزینه روزنامه کثیر الانتشار نیست در صورتی که در آینده نیاز به این روزنامه باشد با پرداخت هزینه آن می توان آن را تهیه نمود. لازم به ذکر است که هزینه آگهی روزنامه ها متغییری از تعداد کادر و بزرگی آگهی می باشد.

لذا موضوع فعالیت هرجقدر طولانی تر و تعداد اعضا بیشتر باشد تعداد خطوط آگهی شما بیشتر شده و مبلغ بیشتری برای درج آگهی در روزنامه رسمی باید پرداخت نمایید.

 

تکته: هزینه روزنامه رسمی چه در گروه کم هزینه و یا در گروه های دیگر حتی در روزنامه کثیر الانتشار بستگی به تعداد خطوط و اندازه کادر اشغال شده آگهی دارد به اینگونه که اگر تعداد اعضاء و یا موضوع فعالیت شرکت زیاد باشد هزینه روزنامه آن بیشتر می شود.

# برچسب ها:
5/5 - (10 امتیاز)

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی